Heeft u een hulpvraag? Neem contact klik hier 

Bestuur van de Afdeling

Voorzitter / Contactpersoon / 0delijner
Afd. Noord-Brabant
Ad Smulders
Moerdonksvoort 19
5706 HL Helmond
Tel. 0492-535598
E-mail: a.smulders@bnmo.nl

Bestuurslid Secretaris
Afd. Noord-Brabant
Joke Vavier
Tel. 06-21147464
E-mail: mail@jokevanvugt.com

Bestuurslid / coördinator- contactpersonen
Afd. Noord-Brabant
Lies Vos-Luijten
Adelbertdal 8
5551 CL Valkenswaard
Tel. 040-2018403 / 06-47020550
E-mail: vosfrans@versatel.nl

Afdelingspenningmeester
R. (Rob) van Jaarsveld
Elsenstraat 6a
5763 AP MILHEEZE (NB)
Tel.: 0492-345024
Mobiel: 06 - 52428346
E-mail: r.van.jaarsveld@bnmo.nl

Bestuurslid /Contactpersoon /0delijner
Afd. Noord-Brabant
Arnold Roijmans
Ouwenberg 21
5641 PV Eindoven
Tel. 040 2813211 / 06 26983674
E-mail: a.roijmans@hccnet.nl


Contactpersonen

Contactpersoon
Afd. Noord-Brabant
Anja de Groot
Tel. 06-20967367
E-mail: anjaducati@gmail.com

Contactpersoon
Afd. Noord-Brabant
Ine van Gils-Luijkx
Oude Antwerpsepostbaan 36
4741 TK Hoeven
Tel. 06-51229330
E-mail : inevangils@kpnmail.nl

Contactpersoon
Afd. Noord-Brabant
Christ van den Bergh
Oranjehof 11
4751 CE Oud-Gastel
tel. 06-42951668
v.d.bergh@home.nl 


Activiteitscommissie

Lid activiteitencommissie
Geert Steehouwer
De Gagel 17
4208 DB Gorinchem
Tel. 0649321098
E-Mail : geert.steehouwer@gmail.com

Lid activiteitencommissie
Trudie Otten-Hilberink
Klaverstraat 74
5025 MD Tilburg
Tel. 013-5360320 / 06-40201561
E-Mail:epoque@ziggo.nl